Eim - >1 (5x^2+3x+4) предел Eim - >3 5x^2+1/4x^2-8 Eim->4 16-x^2/4-x Eim->3 x^2-5x+6/x-3 Eim - > бесконечность 3x:2+4x-3 / 6x^2+5x+7

+1
Ответы (1)
  1. 10 июля, 01:29
    0
    Lim x-3 (5x^2+3x+4) = 5*9+9+4=45+13=58