12^8 * 3^4 / 18^6 * 2^8

+1
Ответы (1)
  1. 18 мая, 00:21
    0
    12^8 * 3^4 / 18^6 * 2^8 = 2^8 * 3^8 * 2^8 * 3^4 / 18^6 * 2^8 = 6^8 * 3^4 / 18^6 = 6^8 * 3^4 / 6^6 * 3^6 = 6^2 / 3^2 = 2^2 = 4.

    Ответ: 4