832*80=

(400-13*20) / 10=

58773/39=

3000*1-3000/100=

8200*982=

+4
Ответы (1)
  1. 31 мая, 16:53
    -1
    832*80=66560

    (400-13*20) / 10 = (400-260) / 10=140/10=14

    58773/39=1507

    3000*1-3000/100=3000-30=2970

    8200*982 = 8052400