0,075: 0,375-0,3:0,005+15,6• (-0,3) = ?

+4
Ответы (1)
  1. 19 ноября, 03:19
    0
    0,075:0,375-0,3:0,005+15,6 * (-0,3) = 0,2-60 + (-4,68) = - 55,12