Доведи що значення виразу не залежне вид значенЯм - 0,4 (х-7) + 0,2 (2 х-6)

+2
Ответы (2)
  1. 3 января, 04:55
    0
    -0,4 (x-7) + 0,2 (2x-6) = - 0,4x+2,8+0,4x-1,2=1,6
  2. 3 января, 06:43
    0
    -0,4 (x-7) + 0,2 (2x-6) = - 0,4x+2,8+0,4x-1,2=1,6