Разложи на множители

s^3-s^2-s^2z-sz^2+Z^3

+4
Ответы (1)
  1. 24 апреля, 14:31
    0
    3 х^2-4xy+y^2=3 х^2-3xy-xy+y^2 = (3 х^2-3xy) - (xy-y^2) = 3x (х-y) - y (x-y) = (3x-y) (x-y)