1) 19 * (120 - 323:17) - 18 * 402 =

2) (25 * 32 + 96) : 16 + 202 * 17 =

+4
Ответы (1)
  1. 3 июня, 20:43
    0
    1) 19 * (120 - 323 : 17) - 18 * 402 = 19 * 101 - 18 * 402 = 1919 - 7236 = - 5317

    2) (25 * 32 + 96) : 16 + 202 * 17 = 896 : 16 + 202 * 17 = 56 + 3434 = 3500