1) (4 1/2 - 0,7) * (1,85+3/20)

+3
Ответы (1)
  1. 17 апреля, 14:17
    0
    1) 41:2=20.5

    2) 20.5-0.7=19.8

    3) 3:20=0.15

    4) 1,86+0.15=2

    5) 19.8*2=39.6