0,85*4,07

5,497*0,42

8,5*1,04

0,25*0,0008

+5
Ответы (1)
  1. 19 марта, 21:02
    0
    0,85*4,07 = 3,4595

    5,497*0,42 = 2,30874

    8,5*1,04 = 8,84

    0,25*0,0008 = 0,0002