248:2-124+963-321+4=

+1
Ответы (2)
  1. 24 марта, 02:42
    0
    1 2 3 4 5

    248:2-124+963-321+4=646

    1) 248:2=124

    2) 124-124=0

    3) 0+963=963

    4) 963-321=642

    5) 642+4=646
  2. 24 марта, 05:01
    0
    248:2-124+963-321+4 = 124-124+963-321+4 = 963-321+4 = 642+4 = 646