3+1=8-?; 9-3=?+4; ?+7=8-0; 5-?=3-3; 7-4=?+1; 9+0=9-?; 8-5=?+2; 7+?=5+4; ?-3=5-3;

+4
Ответы (1)
  1. 15 июля, 20:41
    0
    3+1=8-4; 9-3=2+4; 1+7=8-0; 5-5=3-3; 7-4=2+1; 9+0=9-0; 8-5=1+2; 7+2=5+4; 5-3=5-3