0,17+2,3 у: 23-4,9=0,2

+4
Ответы (1)
  1. 30 декабря, 08:55
    0
    0,17+2,3 у: 23-4,9=0,2

    0,17+0,1 у-4,9=0,2

    0,1 у=0,2-0,17+4,9

    0,1 у=4,93

    х=49,3