412:2 + (236-129) ; 125: (47-42) + (616

+1
Ответы (2)
  1. 20 июля, 19:22
    0
    1. 412/2=206

    236-129=107

    206+107=313

    2. 47-42=5

    125/5=25

    25+616=641
  2. 20 июля, 21:50
    0
    412/2 + (236-129) = 571

    125 / (47-42) + 616=641