48:8+32-54:9+7•8. 100-6•2:3•9-6•9. 7•7 - (7•9-19) + 6•4. 9• (16-5) - 54:9•8+42. 9•9-48: (39-33) •7+66. 45:5•3+16:2•5-28. 8•7-16:4•7-19+49.

+4
Ответы (1)
  1. 28 марта, 12:12
    0
    48:8+32-54:9+7*8=6+32-6+56=88

    100-6*2:3*9-6*9=100-36-54=10

    7*7 - (7*9-19) + 6*4=49-44+24=29

    9 * (16-5) - 54:9*8+42=9*11-6*8+42=99-48+42=93

    9*9-48: (39-33) * 7+66=81-48:6*7+66=81-56+66=91

    45:5*3+16:2*5-28=27+40-28=39

    8*7-16:4*7-19+49=56-28-19+49=58