НОЗ цифр 3/4 и 7/10

НОЗ цифр 1/6 и 2/15

+3
Ответы (1)
  1. 12 января, 20:09
    0
    3/4 и 7/10 = 15/20 и 14/20

    1/6 и 2/15 = 5/30 и 4/30