7^-2*7^-4/7^-11

Помогите

+1
Ответы (1)
  1. 15 мая, 01:21
    0
    7^ (-2) * 7^ (-4) / 7^ (-11) = 7^ (-6) / 7^ (-11) = 1 / 7^ (-5) = 7^5