X + 2,39=12,5 найди корени уравнен

+5
Ответы (2)
  1. 9 июля, 19:07
    0
    Х+2,39=12,5

    х=12,5-2,39

    х=10,11
  2. 9 июля, 19:56
    0
    X+2,38=12,5

    X=12,5-2,39

    X=10,11