8,19 + (-2 3) + (-5,8) + (-3,19) + 5,8



7

+3
Ответы (1)
  1. 10 июня, 05:43
    0
    8,19 + (-2 3) + (-5,8) + (-3,19) + 5,8⁻7=5-9,3=-4,3