5/7-y=1/54+1/9+10/27

+2
Ответы (1)
  1. 16 марта, 03:05
    0
    5/7-у = (1+6+20) / 54

    5/7-у=27/54

    5/7-у=1/2

    -у=1/2-5/7

    -у=-3/14

    у=3/14