839 - 506 = 60600 : 600 = 33 + 611 = 498000 : 830 =

29600 : 740 = 860 + 4 = 853 - 799 = 59600 : 400 =

+3
Ответы (2)
  1. 12 марта, 02:13
    0
    839-505=333

    60600/600=101

    33+611=644

    498000/830=600

    29600/740=40

    860+4=864

    853-799=54

    59600/400=149
  2. 12 марта, 04:33
    0
    333; 101; 644; 600

    40; 864; 54; 149