Одна сторона прямокутника 9 см а друга на 4 см менша обчисли його периметер и площу

+1
Ответы (2)
  1. 22 января, 07:03
    0
    9-4 = 5 см другая сторона

    Периметр равен 9+9+5+5=28

    Площадь = 5*9 = 45
  2. 22 января, 07:25
    0
    1) 9-4=5 см - 2 сторона

    Р = (5+9) * 2 = 24 см

    S=5*9=45

    Но я вообще не уверена