Реши пример 2,4: (-1/3) + (-12+6-8) * 17

+5
Ответы (1)
  1. 14 мая, 14:00
    0
    2,4: (-1/3) + (-12+6-8) * 17=-7.2 + (-14) * 17=-7.2-238=-245.2