Математика 5 аОкушы китаптын 13 тен 9 ын окыганда, ол китаптын жарытсынан 25 бетти артык окыды. Китапта барлыгы неше бет болган?

+4
Ответы (1)
  1. 4 июля, 11:34
    0
    13 : 2 = 6,5

    9 - 6,5 = 2,5

    25 : 2,5 = 10

    9 * 10 = 90

    6,5 * 10 = 65

    90 - 65 = 25

    13 * 10 = 130