6,5 * 1,22 =

0,48 * 2,5 =

0,016 * 0,25 =

5/6 + 1/4 =

7/8 - 5/6 =

4,2 - 8 =

-2,4 + 5,6 =

-2,1 - 3,2 =

+4
Ответы (2)
  1. 16 ноября, 10:54
    0
    4,2 - 8 = - 2,4 + 5,6 = - 2,1 - 3,2 = - 1.1
  2. 16 ноября, 12:16
    0
    6,5*1,22=7,93

    0,48*2,5=1,2

    0,016*0,25=0,004

    5/6+1/4=5/10=1/2

    7/8-5/6=2/2=1

    4,2-8=-3,8

    -2,4+5,6=3,2

    -2,1-3,2=-5,3