А) - 68 * 9 * 0 Б) - 4,5 * (-45) * 0

+2
Ответы (1)
  1. 8 ноября, 21:31
    0
    1) - 68*9*0=-612*0=0

    2) - 4,5 * (-45) * 0=202,5*0=0