Мунайшылар 60 км аралыкта газ журетин кубыр жургизди. Алгашкы 42 км аралыкта олар кунине 420 м, ал калган кундердын аркайсысында 400 м кубыр журнизди. Кубыр жургизу жумысы неше кунге созылды.

+3
Ответы (1)
  1. 31 мая, 22:04
    0
    42000/420=100

    (60000-42000) / 400=45

    100+45=145