2) (6 - 2,4) : 4 1/4

+5
Ответы (1)
  1. 8 июля, 15:50
    0
    (6 - 2,4) : 4 1/4 = 3,6 : 4 1/4 = 3 6/10 : 4 1/4 = 3 3/5 : 4 1/4 = 18/5 : 17/4 = 18/5 * 4/17 = 72/85