96,512:16-546,3:100+0,39=

+5
Ответы (2)
  1. 31 марта, 10:04
    0
    96.512:16-546:100+0.39=0.959
  2. 31 марта, 11:44
    0
    6,032-5,463+0,39=0,569+0,39=0,959