Сокроти дроби:

а)

4/10=

8/12=

6/9=

9/12=

б)

2/8=

3/12=

10/2=

6/30=

в)

15/60=

88/33=

2/100=

50/100=

+4
Ответы (1)
  1. 15 марта, 07:17
    0
    А)

    4/10=2/5

    8/12=2/3

    6/9=2/3

    9/12=3/4

    б)

    2/8=1/4

    3/12=1/4

    10/2=5

    6/30=1/5

    в)

    15/60=1/4

    88/33=8/3=2 (целых) 2/3

    2/100=1/50

    50/100=1/20