4/11*4/5*15/16*3 2/3

+5
Ответы (1)
  1. 4 сентября, 10:11
    0
    4/11•4/5=16/55

    16/55•15/16=1/11•3=3/11

    3/11•3 2/3=6/11

    Ответ: 6/11