Как решить (242526+18354) : (15*4) + 89234

+5
Ответы (1)
  1. 1 июня, 23:54
    0
    93582

    1) 242526+18354=260880

    2) 15*4=60

    3) 260880:60=4348

    4) 4348+89234=93582