123-x/4=23.

y+106/2=205

+4
Ответы (1)
  1. 20 ноября, 11:59
    0
    123 - 23 = 100

    x/4 = 100

    4*100

    x=400

    106/2 = 53

    y + 53=205

    y=205 - 53

    y = 152