Решите! 277 + 137 870-342 8599+5565 7888+234 9098-2414 10000-9806

+3
Ответы (1)
  1. 15 октября, 06:24
    0
    277+137=414

    870-342=528

    8599+5565=14 164

    7888+234=8122

    9098-2414=6 684

    10000-9806=194