1 4/8 + 1 4/11.? ...

+3
Ответы (1)
  1. 23 августа, 21:46
    0
    1 4/8 + 1 4/11=1+1+4/8+4/11=2+4/8+4/11 = 2+1/2+4/11 = 2+11/22+8/22 = 2+19/22 = 2 19/22