2x (в квадрате) + 2x+0.5=0

+1
Ответы (1)
  1. 17 марта, 07:12
    0
    D=4-4*2*0,5=4

    x1=4-2/4 = 1/2=0,5

    x2=4+2/4=3/2=1,5

    ответ:x1=0,5; x2=1,5