35+12 у+у в квадрате=0

+4
Ответы (2)
  1. 23 августа, 11:49
    0
    35+12 у+у^2=0

    У^2+12 у+35=0

    D=12*12 - (4*35) = 144-140=4

    4>0

    2 корня

    У=-12+-2/2

    у1=-12-2/2=-7

    у2=-12+2/2=-5

    Ответ:-7; -5.
  2. 23 августа, 12:58
    0
    35+12 у+у²=0

    у²+12 у+35=0

    а=1 в=12 с=35

    к=12:2=6

    D=к²-ас=6²-35*1=36-35=1>0-2 корня

    у1,2=-к±√D:а у1,2=-6±√1:1=-6 ±1

    у1=-6-1=-7

    у2=-6+1=-5

    Ответ:-7, - 5

    Вроде, так))