3•3=18:2 18:2 (64:8) •6

+5
Ответы (2)
  1. 4 января, 07:09
    0
    1) 3*3=9

    2) 18:2=9

    3) 64:8=8

    4) 8*6=48
  2. 4 января, 07:19
    0
    3*3=9=18:2=9

    18:2=9

    (64:8) * 6=48