1,2^2-1,8/1,2*0,2-1,2*0,8

+3
Ответы (1)
  1. 15 мая, 13:12
    0
    1,2²-1,8 : 1,2*0,2 - 1,2*0,8=0,18

    1) 1,2²=1,44

    2) 1,8 : 1,2*0,2=0,3

    3) 1,2*0,8=0,96

    4) 1,44-0,3-0,96=0,18