Система; 12x+3y-9=2x+10

8x+20=10+2 (3x+2y)

+1
Ответы (1)
  1. 1 мая, 14:32
    0
    {12 х + 3 у - 9 = 2 х + 10

    {8 х + 20 = 10 + 2 (3 х+2 у)

    { 12x + 3y - 2x = 10 + 9

    { 8x + 20 = 10 + 6x + 4y

    {10x + 3y = 19

    { 8x - 6x - 4y = 10 - 20

    {10x + 3y = 19

    {2x - 4y = - 10 |:2

    {10x + 3y = 19

    {x - 2y = - 5 ⇒ x = - 5 + 2y

    Метод подстановки

    10 (-5 + 2 у) + 3 у = 19

    -50 + 20 у + 3 у = 19

    23 у = 19 + 50

    23 у = 69

    у = 69 : 23

    у = 3

    х = - 5+2*3

    х = - 5+6

    х = 1

    ответ : (1; 3)