19000+5678*900-500+70000 = ...

+4
Ответы (1)
  1. 27 февраля, 12:26
    0
    1) 5678*900=5110200

    2) 19000+5110200=5129200

    3) 5129200-500=5128700

    4) 5128700+70000=5198700

    Ответ: 5198700