Это уравнение

3-y+2 (5-y) = 4y-8

+1
Ответы (2)
  1. 3 июня, 11:52
    0
    3-y+2 (5-y) = 4y-8

    3-у + 10-2 у = 4 у-8

    4 у+у+2 у=3+10+8

    7 у=21

    у=21:7

    у=3
  2. 3 июня, 12:02
    0
    3-у+2 (5-у) = 4 у-8

    3-у+10-2 у=4 у-8

    13-3 у=4 у-8

    -4 у-3 у=-13-8

    -7 у=-21

    у=3