3/7 (-0,8p) * (2 1/3) * (-0,25)

+5
Ответы (1)
  1. 23 июня, 12:21
    0
    3/7 (-0,8p) * (2 1/3) * (-0,25) = 3/7 (-0,8p) * (7/3) * (-0,25) = 3/7 * (7/3) * (-0,25) * (-0,8p) = 0,2 р