Реши уравнение:

9⋅ (8+y) - 4y=6y-58

+2
Ответы (1)
  1. 23 декабря, 08:40
    0
    9 (8+y) - 4y=6y-58

    72+9 у-4 у=6 у-58

    9 у-4 у-6 у=-58-72

    -у=-130

    у=130