2 2/3 : 2 (4/15+2/5) : (3 1/3+3/5

+3
Ответы (1)
  1. 19 февраля, 05:14
    0
    1) 4/15+2/5=10/15=2/3

    2) 3 1/3*3/5=2

    3) 2 2/3:2=4/3=1 1/3

    4) 2/3:2=1/3

    5) 1 1/3+1/3=1 2/3