Решите: (9/11-3/22) * 44

+4
Ответы (1)
  1. 8 февраля, 00:23
    0
    (9/11-3/22) * 44=30

    1) 9/11-3/22=18/22-3/22=15/22

    2) 15/22*44=15*2=30