2+2=?

2+3=?

2+6=?

1+3=?

5+4=?

3+3=?

+1
Ответы (2)
  1. 11 марта, 01:41
    0
    2+2=4

    2+3=5

    2+6=8

    1+3=4

    5+4=9

    3+3=6
  2. 11 марта, 02:50
    0
    2+2=4

    2+3=5

    2+6=8

    1+3=4

    5+4=9

    3+3=6