49 * 57 - 49 * 570

(- 53) * 48 - (-53) * 59

-53 * 48 - 57 * 48

0,25: 4 + 15,3 : 5 + 12,4 : 8+0,15:3

+2
Ответы (1)
  1. 6 августа, 09:17
    0
    49 (57-570) = 49 * (-513) = - 25137