25+123+180+90+12+182

+2
Ответы (2)
  1. 27 ноября, 18:20
    0
    25+123+180+90+12+182=612
  2. 27 ноября, 18:55
    0
    25+123+180+90+12+182=612

    1) 25+123=148

    2) 148+180=328

    3) 328+90=418

    4) 418+12=430

    5) 430+182=612