1) 35% от 3,2 м; 8,6 дм 6,4 см

2) 62% от 9 т 710 кг 180 г

+5
Ответы (1)
  1. 30 декабря, 17:09
    0
    3.2*0.35=1.12 м8.6*0.35=3.01 дм6.4*0.35=2.24 см9*0.62=5.58 т710*0.62=440.2 кг180*0.62=111.6 г