22243*8*7:1508+27605 + (18347+16565) * 6-961=

+4
Ответы (1)
  1. 4 августа, 13:18
    0
    1) 18347+16565=34912

    2) 34912*6=209472

    3) 209472-961=208511

    4) 22243*8=177944

    5) 177944*7=1245608

    6) 1 245608/1508=826

    7) 826+27605 + 208511=236942